Szombaton, egy monoszlói birtokon volt az esküvő, amely remekül sikerült. Körülbelül száz fő ünnepelt, nemzetközi társaság jött össze.
"Candy zenekara is jelen volt, egyórás örömkoncertet adtak a medence partján. A családból a gyerekek is zenéltek, sőt az örömapa, a szintén szaxofonos Hans Dulfer is beszállt a buliba. Candy az esküvő alkalmából írt egy dalt a párjának, ezt először itt hallottuk. Kötetlen, laza esküvő volt, inkább hasonlított egy kerti grillpartihoz, ahol rákot, tonhalat, húsokat, túrógombócot, kürtős kalácsot is felszolgáltunk, igazi nemzetközi konyhát kóstolhattak végig a vendégek. A magyarok csak tanulhatnának ebből a laza eleganciából. Büfé volt, nem volt ültetés, mindenki járkált és jól érezte magát. Cigányzenészek húzták a vacsora alatt, utána pedig egy külföldről érkezett sztár-dj zenélt. A család a vasárnapot is itt töltötte, hétfőn indultak haza. Az ifjú pár és a közeli rokonok aludtak nálunk, a többiek Tihanyban szálltak meg" - tudtuk meg a Liszkay-birtok marketingmenedzserétől, Sarrang Andreától, aki azt is elárulta, milyen különös módon találtak rá a hollandok az esküvő helyszínére.
„A tulajdonos, Liszkay úr Hollandiába disszidált, ahol 23 évet élt, innen a holland kötődés. Amszterdamban ugyanahhoz a fodrászhoz jár Candy és Liszkay úr, akinek a menye adott egy szórólapot Candynek, majd elkezdtek beszélgetni. Hét hónapja csörgött a telefon, és amikor Candy bemutatkozott, azt hittem, hogy csak névhasonlóság esete áll fenn, de kiderült, hogy nem. Az volt az egyik cél, hogy minél távolabb legyen a lakodalom Budapesttől és a paparazzóktól, még titoktartási kötelezettséget is kértek, úgyhogy csak ennyit árulhatok el."
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.