1. Politikus Péter
Annyira lehet komolyan venni őt, mint Tibi atyát, amikor a frankót megmondja. Ez a típus olykor elfelejti, hogy a közösségi média nem csak arról szól, hogy politikai irányultságainkat ott fejtsük ki.
2. Exek
Barát, barátnő, volt pasi…nem érnek annyit, hogy akár egy fikarcnyi energiát vagy gondolatot pazaroljunk rájuk. Könnyen kiküszöbölhetjük ezt a problémát azzal, ha elrejtjük a frissítéseiket.
3. A magát sajnáltató lány
Mindenkinek lehetnek rossz napjai, de egyesek nagyon átesnek annak a bizonyos lónak a túloldalára. Kutatások alapján a stressz egy igen ragályos érzelem, így minél több ilyet látunk, annál inkább hatással lehet ránk. Ő pedig boldogabb lesz, mert sajnáltathatja magát.
4. „Tökéletes az életem, nézzétek pór népek!”
Egy 2015-ben készült tanulmány szerint a Facebook sokakban depressziós érzéseket ébreszthet, hiszen akaratlanul folyamatosan összehasonlítjuk magunkat az ismerőseinkkel. Ha ezt a jelenséget érzékeljük, talán jobbat teszünk magunkkal, ha a jövőben már nem leszünk barátok ezekkel az ismerősökkel.
5. Figyelemfelkeltő és kétértelmű posztolók
Felmész a közösségi oldalra, ahol ez a mondat fogad: "Azt hiszem ez életem legrosszabb napja…nem akarok beszélni róla.” A kétértelmű, kiadom magamból a bánatomat, de közben úgy teszek, mintha nem akarnám megosztani típusú helyzetek mind a figyelem hiányából adódnak.
+1 A dicsekvő szuper férfi (vagy nő)
Mi tesz igazán királlyá egy nyaralást? Ha az illető eléget ezer kalóriát közben az edzőteremben és ezt persze megosztja a világgal. Szakértők szerint az önreklámozás hatalmas önbizalomhiányt rejt legbelül, hiszen az illetőnek folyamatos visszacsatolásra van szüksége.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.