Férfi lett a Csillag születik táncoslányából
![](https://cdn.life.hu/2023/12/vdrORPMTkJOQQXtPMr6mUSmH1pAry3rrKamka0Rf6Zs/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50Lzc5MDg0OTViOGY2ZTRiZWU4MzI2MTIyNjljNjQ3YjE2.jpg)
Bátor döntése eredményeként jól érezheti magát a bőrében Gomes, akit a Csillag születikből ismerhet az ország. Lehengerlő táncával sokaknak csalt könnyeket a szemébe, de azóta keveset hallhattunk róla. Kiderült, hogy talán a legnagyobb változáson ment át, amin valaki áteshet az életében: nőből férfivá vált.
"Ma boldogan kelek fel minden reggel, mert amikor belenézek a tükörbe, akkor egy férfi néz rám vissza, aki én vagyok. De nem mindig volt ez így.
Gyerekkorom óta tudtam, hogy rossz testbe születtem"
– mondta Gomes, aki nehezen szánta rá magát a műtétre. "Tudtam, hogy előbb-utóbb rászánom magam a nemváltoztató műtétre, de sokáig féltem belevágni.
Ma már azt mondom, hogy bárcsak előbb megléptem volna...
mert minden fájdalommal együtt – és itt fizikai és lelki szenvedésre is gondolok – megérte" – árulta el a Borsnak a táncos, akinek eltávolították a melleit, a petefészkét, és kialakítottak számára egy péniszt is. A szó minden értelmében férfi lett belőle, bár a lelki változások jobban megviselték, mint a testének alakulása. Ezt párja sem viselte túl jól, ezért szakítottak, azonban annak két gyermekével még mindig szoros kapcsolatot ápolnak. Gomesről a Csillag születik óta nem hallhattunk, azonban nemsokára nagy dobásra készül.
„Kész vagyok arra, hogy újra megmutassam magam a közönségnek.
Mivel lelkileg és testileg harmóniában vagyok, ezt érzik rajtam, és jönnek a felkérések" – árulta el a táncos.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.