Elárverezik Marilyn Monroe halála előtti fotósorozatát
![](https://cdn.life.hu/2023/12/YkPq6EYIHlf58XG64TOV0JD20LugXw0czhWtHMAdrOA/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2NkMmY0YjMxN2QyMzQyOWNiMzBjZTY0MDM3OGI1NzZk.jpg)
George Barris, Marilyn Monroe közeli barátja készítette 1962. július 13-án, Santa Monica tengerpartján az utolsó profi fotókat a szexszimbólumról.
A képek végül csak 25 évvel később kerültek nagyközönség elé. Most nyolc fotót fognak elárverezni, és mindegyik nagyjából 500 ezer forintot ér.
A fotós néhány évvel ezelőtt a következőket nyilatkozta a díváról: „Amikor először láttam, azt gondoltam, hogy ő a leggyönyörűbb és legnagyszerűbb ember, akivel valaha találkoztam. Teljesen levett a lábamról.”
5 szépségtrükk, amit elleshetsz Marilyn Monroe-tól
Ő aztán stílusikon volt a javából – Marilyn Monroe több mint fél évszázaddal a halála után is méltán híres a szépségéről. Van mit tanulni tőle minden nőnek – lássuk, melyek voltak a díva titkos szépségtrükkjei!
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.