Ma este férjhez megy Hosszú Katinka
![](https://cdn.life.hu/2024/01/JuiBJ4Dg9PfiZJGfBxJS2-KbgL6gP2bEDp7Oy5VU03I/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzQ0Mjk3NDc3ZjQ1MDRiNzRhZjNhMWZiMDY2YjIyMzYx.jpg)
Katinka és párja, Shane Tusup egy ideje már a Seychelle-szigeteken vannak, ugyanis ma este kelnek egybe a homokos tengerparton. A boldog menyasszony az esküvői ruhapróbán mesélt arról, hogy milyen könnyen találta meg a számára megfelelő, tütüs, elöl rövid, hátul hosszú ruhát, ami egy kék szalaggal kiegészítve tökéletesen megy majd a tengerhez.
Az Indiai-óceáni szigeten egyetlen olyan szálloda van, amely ötvenméteres medencével rendelkezik. A lagzi után a pár még egy hetet marad, Katinka pedig biztos benne, hogy naponta egyszer úszik majd, hiszen ez már hozzátartozik az életéhez. Az úszónő az alábbi videóban mesélt a jegygyűrű kiválasztásáról és a családalapításról is:
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.