"Vetődtem a vazelinnel" - Bálnának érzi magát Gáspár Evelin
![](https://cdn.life.hu/2023/12/78lVKAlE2sMNI_tbHTFxWuJMUno6BtVnR6wZ7U1j9EI/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2RhNmRhZTU3YWNhMDRlZjZhODFiMjVmMTBmODMwMjQ2.jpg)
„Egy bálnának éreztem magamat. Vetődtem a vazelinnel meg a hullámmal” – nyilatkozta az egyik feladat után a nagy luxusban élő Evelin. Tilla és Majka sem könnyítették meg a helyzetét a viccelődésekkel, de legalább Pumped Gabo végignézhette Evelin vonaglását. A fiatalok ugyanis le sem tagadhatják, hogy izzik közöttük a levegő.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.