Dráma! Majdnem lelőtték Erzsébet királynőt
![](https://cdn.life.hu/2023/12/qqo3zNVXZvxaqVj6-ZQKccu_FV8mAOlHutYBFrrVLZs/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzQzNDVjNjJjNGE1NTQwZTJhMDcxZDM5ZjNlMDY3Mzg3.jpg)
Nem lehet panasz a Buckingham-palota őreire, még a királynőt is lelőtték volna, mikor az hajnalban a villa körül sétálgatott. Néhány évvel ezelőtt történt az eset, de csak most került nyilvánosságra.
A királynő rajong az éjszakai sétákért, azon a bizonyos estén is így tett, de ez a hóbortja majdnem az életébe került. A palotaőrök ugyanis csak egy árnyat láttak sétálgatni, és betolakodónak hitték az illetőt. Egyikük már a puskát is elővette, és úgy szegezte az árnyalaknak a kérdését. "Ki az?". Legnagyobb meglepetésükre a királynőtől érkezett válasz.
"Fenébe, felség. Majdnem lelőttem"
- mondta az őr, amikor felismerte Erzsébet királynőt. és csendben várta a szidást, de helyette csak gúnyos választ kapott. "Legközelebb majd csengetek, mielőtt sétálni indulok, így nem kell majd lelőnie" - idézi a Times a történteket.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.