Beszólt a túlsúlyosoknak a népszerű szupermodell
![](https://cdn.life.hu/2024/01/QGr6IDgV-GwyFHTYD4cuAMs8IrOOHmjh45vPEVKrRJY/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2M5NmI3ODMwMGU5NTQ5ZGI4NDI1MTI4ZmE5ZjE5Mzcw.jpg)
Lépj be a Lifefashion virtuális próbafülkéjébe, próbálj és vásárolj a fotelből! |
A népszerű orosz modell valószínűleg túl sok időt töltött mostanában a kövéreket szapuló divattervező, Karl Lagerfeld társaságában. Natalia is részt vett a napokban a British Vogue fesztiválon több más modell - Lily Cole, Eva Herzigova és Jourdan Dunn - társaságában. A lányok többek között az egészséges testképről is beszélgettek, az orosz szépség pedig kissé meglepte az embereket az egyik kijelentésével. "Elfogadom a testemet, mert az az én templomom. Sokszor, ha annyit eszek, mint egy disznó, annak is érzem magam. Néha többfogásos vacsorára hívnak a nagyszüleim, másnap reggel azonban mindig förtelmesen érzem magam. Tudjátok, szerintem sokkal jobb vékonynak lenni, mint kövérnek" - mondta Vodianova kisasszony. Ezzel szemben kolléganője, Lily Cole egészen más véleményen volt. Az ő látásmódját nagyon megváltoztatta az, amikor nemrég Botswanában járt, ahol a soványságnál sokkal többre értékelik a nőies formákat.
Persze Natalia mondatait rengeteg kritika érte, a szépség pedig később megpróbált finomítani a mondottakon: "Mi egészségesen étkezünk, és sportolunk. Ha mindenki ezt tenné, úgy nézne ki, mint mi. Mostanában az egészségügyi szervezetek komolyan harcolnak a túlsúly és a kóros elhízás ellen. Ezzel együtt azonban bennünket is támadnak, mert soványak vagyunk" - nyilatkozta a modell, aki elárulta, neki a vércsoportdiéta vált be a legjobban. "Kiskoromban emésztési problémákkal küzdöttem, nagyon rossz volt az anyagcserém. Öt éve a vércsoportdiéta híve vagyok, rengeteg az energiám, és nem sanyargatom magamat" - tette hozzá a szupermodell.
Tipp! Levetkőztették a TV2 műsorvezetőjének feleségét. Kattints a galériáért! |
![]() életmódprogramunk! REGISZTRÁLNI SZERETNÉK! Csatlakozz hozzánk iWiW-en és Facebookon! |
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.