Hat órán át egy hűtőben lebegett a tengeren egy halász, miután elsüllyedt a csónakja
![](https://cdn.life.hu/2023/12/TEKAhaVlu3RaIx8COioRofC7J3XKcP6AhT26C0KX0AM/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzZjZGJiNjlhMmFiODQ2ZDA4MGU5MGJjOWMzMWExOTE2.jpg)
Szerencséjére Anat be tudott mászni egy régi hűtőszekrénybe, amiben fekve mérföldeken keresztül sodródott úgy, hogy nem látott semmit. Egy elhaladó halászhajó vette észre, húzta ki a hűtőből és vitte partra a férfit.
A 33 éves halász hálás az életéért, de a megélhetését adó hajója elveszett, ami miatt kilátástalannak érzi a helyzetét. Ezen a helyiek összefogással próbálnak segíteni: pénzt gyűjtenek Anatnak egy új halászhajó vásárlására - írja a Daily Star.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.