Csábos, kényelmes, de mégis: melyik az ideális bugyi? Tulajdonképpen bármelyiket választhatod, akár alkalomtól függően is, amit azonban érdemes szem előtt tartanod, az a tanga és a nem jól szellőző anyagok hátrányai.
A bugyi fazonja, anyaga és az, hogy bizonyos típusokat milyen gyakran viselünk, mind fontos tényező az intim higiéniánk szempontjából is.
A nem megfelelő alsónemű ugyanis könnyen az intim fertőzések melegágya lehet. Például, egy műszálás, tanga fazonú bugyi viselése a bakteriális vaginózis kialakulását is lehetővé teheti, vagy ugyanígy kialakulhat miatta gombás fertőzés is.
A rosszul kiválasztott alsóruházat okozta kellemetlen tüneteket pedig hiába is próbálnánk enyhíteni intimzuhannyal, intim mosakodó géllel: ezekkel csak többet ártunk, mint használunk, ugyanis „kimossuk" velük a hüvelyflóra egészségét biztosító Lactobacillusokat a hüvelyből.
A lényeg: egyáltalán nem mindegy, hogy milyen alsóneműt viselsz!
A tangát például csak „különleges" alkalmakkor vesd be – lehetőleg maximum 1-2 órás viselési távlatban –, a napjaid java részében inkább az egyéb fazonú, illetve jól szellőző pamut anyagból készült bugyikat preferáld.
Tudd meg, melyik alsónemű illik hozzád!
Ne feledd, hogy minden típusú női alsóból létezik visszafogottabb, egyszerűbb, illetve csipkésebb, szexisebb darab is. Így még akkor is változatosan tudsz alsóruhát ölteni, ha már letetted a voksodat egyetlen, konkrét bugyifazon mellett.
A kvíz képeinek forrása: Shutterstock
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.