Olaszországi gyerekgyilkosság: kiderült, hogy az anya előre eltervezte kisfia megölését
![](https://cdn.life.hu/2023/12/LeLGXzo8skH51lgU693bwOhyW9Axm2Ihjht-Uph9F9E/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzI1YjlhNmQwNTY0YzQ3NTBiOTlmYWU4Y2MwYzRlYjEy.jpg)
A brutális gyerekgyilkosságot gyorsított eljárásban tárgyalja az olasz bíróság. A tágyaláson a kisfiú apja is jelen volt. Kiderült, hogy az anya előre kitervelhette, hogy megöli a kis Alexet. Magyarországról vitte a kést, amivel megölte a gyermeket.
A nő azért végezett kisfiával, mert a válás során a bíróság az apának ítélte volna a gyermeket. A Tényeknek az apa egy telefonbeszélgetést is mutatott, amiben a gyilkos anya megfenyegeti a férit, és azt kérdezi, szeretné-e még látni a gyermekét.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.