Bugyiját használta maszk helyett egy kijevi nő - Videó

Forrás: Shutterstock -
bugyi videó Kijev
Clock icon
Cikkünk több mint egy évvel ezelőtt frissült utoljára, a benne szereplő információk elavultak lehetnek.
Nem volt nála maszk, de volt rajta bugyi, amit maszkká változtatott.

Elképesztő felvétel került napvilágra nemrég: egy kijevi nőt nem akartak kiszolgálni a postán, ugyanis nem viselt maszkot, mikor belépett a helyiségbe. Valószínűleg a nőnek valami nagyon fontos dolga lehetett ott, ugyanis még arra is képes volt, hogy letolja a nadrágját, levegye a bugyiját, majd az alsóneműt a fejére húzza maszk helyett.

Az asztal másik oldalán lévő hölgy azonban ennek ellenére sem szolgálta ki, valószínűleg sokkot kapott a látványtól. Bezzeg az ötletgazdát semmi sem zavart, még az sem, hogy a biztonsági kamera mindent rögzített. Sejthető volt, hogy ez a videó pillanatok alatt el fog terjedni a neten, és így is lett.

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket a LIFE Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.