Ismét felbukkant a fekete párduc: ezen a településen látták
![](https://cdn.life.hu/2023/12/qzo6KHrjQflWMudLyDHn-hudHDxv6q9R5906zL4mItM/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2JmZTkzMjQ1OTU4NzRhN2Y4MWI2MDZmOTFjYTlkYWRk.jpg)
Úgy tűnik, a kiskunhalasi párduc Törtelre költözött. A település önkormányzata a Facebookon tett közzé egy felhívást.
"Tisztelt Törteli Lakosok! Szombaton 22 óra körül Polgármester úr értesített bennünket,hogy lakossági bejelentés érkezett arról, hogy a Kákás dűlő közelében "párducot" láttak. A mezőn hagyott, halva született borjútetemet rágta meg valami. Hajnalig jártuk a környéket, éjjellátóval kerestük a "párducot'. Kereste a Rendőrség,a Mezőőrség, és a Vadásztársaság is. Kérjük,ha látnak valamit jelezzék!" - írták.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.