Rubint Réka a luxusnyaralásán is kőkemény: Konditermes szelfit lőtt!
![](https://cdn.life.hu/2023/12/qs1cG-cZmj2HVVYmdkB3pR2ZAz439ko_qr42M_rE4qM/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2FhN2FjZmU1NmVjOTRkYzRhMWQxN2MwNDk0ZTRlOTEx.jpg)
Ahogyan arról korábban már beszámoltunk, Schobert Norbi a tengerentúlra vitte családját, hogy pihenjenek és felfedezzék, milyen is az amerikai életérzés. Réka pedig úgy döntött, a reggelt a konditeremben kezdi, ahol fenékgyakorlatokkal "lakott jól".
„Ma reggel 10 kilométert "reggeliztem", 4×30-30 popsi gyakorlattal. Szuper volt! Teljes testi-lelki feltöltődés" – írta a kép mellé Réka.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.