Azzal, hogy Árpa Attila nyíltan vállalta személyiségzavarát, érdekes hullámot indított el. Szerinte már önmagában az a beismerés, hogy az ember ezzel küzd, nagyon fontos lépés.
"Egy forgatókönyv kapcsán más nárcisztikus szociopatákkal foglalkoztam. Rájöttem, hogy ezek a személyiség jegyek - vagy nevezzük tüneteknek - rám nézve is érvényesek"
-mondta a rendező arra válaszolva, ő hogy jött rá, hogy ezzel a személyiségzavarral küzd.
"Jártam egy pszichológushoz ezzel kapcsolatban, és ő is megállapította, hogy igen, ennek van valóságalapja. Az, hogy én ezzel elkezdtem foglalkozni, majd beismerni, egy óriási lépés volt a gyógyulás irányába. Bár kigyógyulni nem lehet belőle, csak kezelni és elviselni"
-tette hozzá, hangsúlyozva, milyen fontos lenne, hogy az emberek többet tudjanak erről a jelenségről beszélni.
"Minél hamarabb felismeri valaki, hogy egy ilyen „defektes" emberrel van dolga, annál hamarabb tudja a döntést meghozni, hogy kiszáll-e az egészből. Biztos vagyok benne, hogy így is lesznek bőven olyan emberek, akik azt mondják, hogy oké értem, felfogtam ő ilyen.Csakhogy van egy kis bökkenő, ezek az emberek, nem csak ártalmasak és manipulatívak, de közben van bennük valami veszettül vonzó is. És ezt a vonzalmat rendszerint tudják is használni"
-mondta Árpa, aki a betegség összes tünetét "produkálja", de úgy gondolja, mély károkat nem okozott embereknek.
Biztos vannak olyan ex-barátnőim, akik ezt cáfolnák...Az, hogy én szexrabszolgaként tartsak valakit, teljesen távol áll tőlem. Nem volt szükségem ilyenre, és nem is vágyom rá. Ennyire én nem vagyok szélsőséges példa
-tette hozzá.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.