Szerencsére vágyunk a mindennapokban, és szeretnénk jól élni? Lehet, hogy csak néhány egyszerű babonát kell hozzá követni. Iszet boszi elárulja, melyek ezek!
Vannak a babonás emberek és azok, akik egyáltalán nem veszik komolyan ezt az egészet, és ez természetes is, hiszen sokfélék vagyunk. De ha valaki esetleg nem is hisz egyes babonákban, akkor is érdemes megfigyelni a különböző hiedelmeket, hogy valóban van-e valamilyen hatásuk. Iszet boszi szerint a babona fontos szerepet is játszhat az életünkben.
A babona betartása lehet a siker titka
„Megfigyeléseim alapján mindenkinek van legalább egy-két olyan szokása, amit biztos, hogy beépített a mindennapi életébe, még akkor is, ha nem vallja be. Bármennyire is hihetetlennek tűnk, de számos jómódú ember van, aki betartja a szerencsével kapcsolatos babonákat. Persze nem verik nagydobra, hiszen akkor elég furcsán néznének rájuk az üzleti életben. Ugyan ezek apró szösszenetek, mégis érdemes rájuk odafigyelni, ugyanis az apró dolgokból keletkeznek a nagyok, hiszen egymásra rakódnak, méghozzá energetikailag, ami aztán fizikai szinten fejti ki a hatását” – hívja fel a babona jelentőségére a figyelmet Iszet boszorkány, főpapnő és mágus.
Nézzünk néhány babonát, ami hozhatja és viheti is a pénzt
Cipőt soha ne ajándékozzunk a szeretett személynek, mert akkor hamarosan útra kel az illető, vagyis elválnak útjaink. De ha ez elkerülhetetlen, akkor kérjünk érte egy minimális összeget, például 5 forintot, mert így olyan, mintha ő vásárolta volna meg. Persze a gyerekek kivételt jelentenek.
Az asztalon lévő morzsát nem szabad kézzel a tenyérbe söpörni, mert így mindig csak a maradékok, morzsák jutnak az illetőnek az élet minden területén.
Ha valaki elutasítja a kenyeret, amit kínálnak neki, akkor az életet utasítja el, hiszen a kenyér magát az életet jelképezi. Ez nem azt jelenti, hogy meghal, hanem az életenergiát utasítja el. Bármilyen kenyér megfelelő, és egy minimális kis darab is, de a lényeg, hogy egyen belőle.
Kenyeret és kenyér morzsát nem szabad a szemetesbe dobni, mert akkor az adott család asztalára nehezen kerül majd az asztalra, vagyis nélkülözésre kell számítaniuk. Viszont amennyiben a kenyérmorzsát a fa tövébe szórjuk, akkor visszaadjuk a természetnek. Ezzel segítjük energetikailag a körforgást, és a természet megadja a bőséget és a jólétet számunkra, hiszen a kenyér az életet jelképezi. Emellett egyes országokban, ha valaki beteg, és a száraz kenyérvéget egy fűzfa tövébe ássa el, akkor ezzel segíti a gyógyulását. Amikor elássa, arra kell gondolnia, hogy a kenyér végével a betegséget is átadja a természetnek.
Ha valaki a cukor vagy az édességek minden formáját elutasítja, akkor az élet édességét és a boldogságot tolja el magától. Amikor a reggeli kávéba, teába némi cukrot teszünk, esetleg bármilyen más édesítőszert, és azt háromszor az óramutató járásával megegyezően elkeverjük, akkor az egész napunk meg lesz édesítve, vagyis örömteli lesz. Fontos, hogy keverés közben gondoljunk arra, hogy valóban így történik.
A mosatlan edényeket nem szabad sokáig tartogatni, és felhalmozni a mosogatóban, mert ezzel akadályozzuk a szerencsét.
Ne tartsunk otthon régi naptárat, ugyanis ezzel is a szerencsét akadályozzuk. Ha valamiért mégis megőriznénk, akkor rakjuk el egy dobozba.
Ha egy vizsgánál a zsebünkben tartunk egy zöld gombot, az szerencsét hoz. Persze azért tanulni sem árt!
Senkit ne seperjünk körbe, mert akkor az illető nem lesz szerencsés az életben.
Ne tartsuk a sót nyitott tetejű tárolóban otthon, mert akkor a családban átverésekre, becsapásokra, hazugságokra kell számítani.
Ha költözünk, és visszük magunkkal a cserepes virágokat, akkor adjunk nekik egy kis friss földet, mert így biztosítjuk a szerencsét az új otthonunkban.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.