A Tulumban található birtokra, Escobar halála után senki sem tartott igényt. 1993 és 2012 között csupán egy elhagyott ház volt, majd jött Lio Malca és mert nagyot álmodni; a kilencszobás főépülettel együtt, egy 35 lakosztályos szállodát alakított ki.
A kokainkirály
A drogbáró, aki saját luxus börtönt építetett magának - örömlányokkal, játékteremmel és bárral -, a kokain piac közel 80%-át tartotta a kezében. Bár szegény családból származott, 35 éves korára ő lett a világ egyik leggazdagabb embere, a heti 420 millió dolláros bevételével. A köznép szerette, a rendőröket megvette, akivel pedig pénzzel nem tudott szót érteni, azt megfenyegette vagy kivégeztette. Az USA éveken át vadászott rá, végül 1993-ban, elfogása közben agyonlőtte egy amerikai-kolumbiai elit alakulat. Arról, hogy ezt ő maga provokálta ki - „Inkább egy sír Kolumbiában, mint egy börtöncella az Egyesült Államokban." -, netán az eljárás szükséges velejárója volt, vagy épp parancsba kapták az ügynökök, hogy ne élve fogják el, máig folyik a találgatás.A Casa Malca berendezése és design elemei ugyan újak, de egész biztos, hogy elnyernék a Medellín kartell vezetőjének tetszését. A színek, a formák, a műtárgyak, mind Pablo ízlését tükrözik. Akadnak azonban autentikus részletek, melyek még az Escobar-korszakból maradtak; ilyenek például az üdülőhely golyóálló falai.
A vendégek hozzáférhetnek a privát fehér homokos strandhoz, élvezhetik a gyönyörű és hatalmas kertet, a három medencét és azt a mérhetetlen, ám mégis élhető luxust, amit Pablo Escobar képviselt.
Nem a Casa Malca az egyetlen hátrahagyott ingatlan, mely a kolumbiai drogbáró nevéhez köthető, a legtöbbet kifosztották, romos állapotukkal senki sem törődik.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.