Nem hat ránk a pornó?
![](https://cdn.life.hu/2024/01/TQe3tRER6uH-p_cmQjAVG1R6TgOkCbT4v1MjYleVdhc/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzM0ZDI3ODI3MzRkYjQ3Yzc5MDZmOTUxNDc2ZGVhOTUy.jpg)
Fellélegezhetnek a felnőttfilm-rajongók, hiszen a legfrissebb kutatás szerint a pornó nem okolható a társadalmunk sokat emlegetett elferdüléséért. Ami azt illeti - és erre a tudósok is rámutattak -, a fiatalok viselkedésére is csak minimálisan hat.
A holland tanulmány, melyet a Journal of Sexual Medicine című tudományos lapban tettek közzé, összesen 4600 ember bevonásával készült, 15 és 25 év közötti fiatalokkal. Érdekesség: a tanulmányban megkérdezett férfiak 90%-a nézett pornót az elmúlt egy évben, míg a nőknek nagyjából csak a fele tette mindezt (vagy a többiek egyszerűen nem merték bevallani).
A kutatók szerint nagyon kevés az összefüggés a pornó és a mindennapi szexuális életünk között. A vad gyönyörök gyakorlói tehát nemcsak a pornó hatása miatt bocsátkoznak ilyenfajta kalandokba, hanem több más tényező is befolyásolja őket választásukban.
![]() Mert igenis minden nap megérdemelsz egy szexi pasit. Kövesd a Napi hím oldalt a Facebookon és hagyd, hogy naponta egy szexi arc, vagy test elcsábítson! IRÁNY A FACEBOOK ÉS A NAPI HÍM OLDAL! |
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.