Összetörte magát Zana József, Ganxsta apja
![](https://cdn.life.hu/2023/12/2mtHgK9lE-41mYi0TeOKH-zG05gBjGeVT7RbQMqnc3E/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzA1NmE4NWUzYWI0OTRhMmM4MzIzNjdiM2VhMzNkZjA0.jpg)
"Kedvem támadt megnézni egy darabot, gondoltam, utánanézek a földszinten. Ekkor megszédültem, és legurultam a lépcsőn. Faltól falig gurultam 17 fokot, majd beestem az amerikai konyhám szélébe. Ezután átestem a tűzhelyen, és visszapattantam a konyha elé" - mesélte a 77 éves színész a Napi Ásznak, és hozzátette, vérben ázva hívta a mentőket.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.