51-49% az állás az X-Faktor két döntőse között!
![](https://cdn.life.hu/2024/01/c9jewkh2nx-0AVJMK--raOLsjVGRUdcJp3hoYbAIGjo/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2IzMzE4YmYzNDAzYTRkYTliNjk2ODVjMzE0MWU5ZjIy.jpg)
Több hónapos felkészülés, küzdelmek, szerelmi csalódás és betegség után elérkezett az X-Faktor döntő fináléja az RTL Klubon. Vasárnap este fog eldőlni, hogy ki nyeri meg a 2012-es X-Faktor tehetségkutató műsorát. A nézők szavazatai alapján Antal Timi és Olág Gergő között nagyon szoros a verseny, így biztosak vagyunk benne, hogy szinte néhány SMS-en fog múlni, hogy ki lesz a győztes. Jelenleg 51-49%-on áll a két finalista énekes!
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.