Idén előbb köszönt be a tavasz: Februárban már izzadni fogunk!
![](https://cdn.life.hu/2023/12/nvjIDXV-ceyI_tMpT_HCBWzMq4DrnHmUccVs4BKbdDQ/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2Y1NGIwNTcxZDg0NDQwZWU5NzRiOTBiYmRkMmYxMjU2.jpg)
Enyhe, és meleg időre számíthatunk az elővetkezendő egy hétben. Január utolsó napjai nem hoznak hideg időt, sőt, a hét második felétől az ország egyes pontjain 12-14 fok várható. Hétvégén egy kisebb hidegfront éri el hazánkat, és 10 fok körüli hőmérsékletre számíthatunk. Szombat akár nulla fokig is hűlhet a levegő - írja az Időkép.
A front mögött hétfőre nyugat felől felszakadozik a felhőzet. Az enyhe éjszakát követően napközben mindenhol 10 fok fölé melegszik a levegő, a legmelegebb tájakon nem lesz ritka a 15-17 fok sem.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.