Korda Gyurit és Balázs Klárit dublőrök helyettesítik
![](https://cdn.life.hu/2023/12/tRqkqzDtXnMybNzYFF6xlpJ3o60goCbUanKDRlc6H6A/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzhhY2JkMDA3ZjM4MTQwZThhNjQyNDZlYTYwODQ2MDg0.jpg)
Arról már a Life.hu is beszámolt, hogy Vajna Timi megcsillogtatja színészi tehetségét a Magyarországon forgó moziban. Nem árult el sokat szerepéről, mindössze annyit lehet tudni, hogy a film egy mozgalmas jelenetében fog feltűnni. Kiderült, hogy nem ő az egyetlen hazai celeb, aki szerepet kapott a produkcióban.
Korda Gyuri és Balázs Klári is feltűnik majd a filmben, akik bár a színpadon elválaszthatatlanok, moziban még soha nem játszottak együtt. Kiderült, hogy nem is akármilyen jelenetekben kaptak szerepet, ugyanis mindkettőjüknek van düblőre! A Blikk felkereste a film producerét, Tőzsér Attilát, aki elárulta, miért van szükség kaszkadőrökre.
"Nagyon látványos és veszélyes jeleneteik vannak a filmben,
például motorcsónakon száguldozás, amikhez muszáj volt kaszkadőröket alkalmazni, mert a produkciónak fontos, hogy színészeit biztonságban tudja. Ugyanakkor mindenkit ámulatba ejtett, hogy a Korda házaspár huszonéveseket meghazudtoló vakmerőséggel csinálta végig a legrizikósabb jeleneteket is" – mondta a producer.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.