Teréz körúti robbantás: megtalálták az egyik keresett személyt
![](https://cdn.life.hu/2023/12/EyS4LQTYok0mcLIXxRh1LtAekJXowZCagN7cMDLE5MQ/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2U4OWQxMzkzMmNhNzQyYmRiOTg3OTllNzQyMzYyNDE3.jpg)
A felvételen jól látszik, hogy a férfi először csak sétálgat a helyszínen, majd mintha mondana valamit a kapualjban várakozó robbantónak. A rendőrök el is haladtak mellette, ám a detonáció után eltűnt. Az oldal állítása alapján a rendőrség most a nyomára akadt. A férfi azt állította, hogy a barátnőjét várta, aki késett, melyet a nyomozók azonnal ellenőriztek. Az állítás igaznak bizonyult. Az eddig ellenőrzött információk nem hoztak döntő áttörést a nyomozásban. A nyomravezetői díj emelését egyelőre nem tervezik.
Ha felismeri, tárcsázzon!
A nyomozó hatóság kéri, hogy aki a felvételeken látható férfit felismeri, személyével, illetve tartózkodási helyével kapcsolatban bármilyen információval rendelkezik, tegyen bejelentést a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06/80-620-107 számon vagy a Telefontanú 06/80-555-111 zöldszámán. Bejelentést lehet tenni továbbá a 107, 112 központi segélyhívó számokon, illetve személyesen bármelyik rendőri szervnél. A bejelentő személyét bizalmasan kezelik.Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.