Étteremről írt verset Medveczky Ilona
![](https://cdn.life.hu/2023/12/DEox3ghLQ8EhObDLBwS-sVQmIiWa5Z6SDgvLM_wDyL0/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2ZhZjhkNmE4ZWJkMjRhMjc4ZGMwMjY1Yjc2OTg1NjQ3.jpg)
Ahogy azt már megszokhattuk, a 76 éves művésznő minden tekintetben a tökéletességre törekszik. Lehet szó az alakjáról, a ruhájáról vagy éppen az ételekről, amelyeket fogyaszt.
Ahogy azt a Life.hu korábban megírta, Ilona Story-gálán viselt ruhája kapcsán komoly botrány alakult ki, de természetesen Ilona nemcsak kritizálni, hanem dicsérni is tud: napvilágra került egy megtisztelő kritika, amelyet maga Medveczky írt egy általa kedvelt csárdáról.
Egy kedves kis étterem tett hatalmas gesztust Ilona felé, akinek speciális kívánságát készségesen elkészítették.
Ilona ugyanis a libamájat nem csupán krumplipürével fogyasztja, de szívesen kér mellé felforrósított gyümölcskompótot.
Az étterem vezetősége értékelte Ilona különleges ízlését, fel is került az étlapra a Medveczky-féle libamáj. Az érdemes művész pedig egy több versszakos költeménnyel köszönte meg a különleges törődést – írta meg a Blikk.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.