Nagy Ferót a színpadon is igazoltatták a rendőrök
![](https://cdn.life.hu/2023/12/t5Gt8u4cjvM4dq9sEZpw4Q5_MIFQmvwoxqoiiNZ9g-w/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzkyYjZjZjY5MzcwMTQwOGI5YTAzZjI5MDg2MTg3ODU2.jpg)
Nagy Feró a Beatrice frontembereként vált híressé, vagy inkább hírhedté annak idején. Nem voltak éppen a rendszer kedvencei, sokszor próbálták meg ellehetetleníteni a fellépéseiket. Ezek a bosszantó, idegesítő közbeavatkozások mára már szép emlékké szelídültek, ezekből születtek a jó sztorik, melyeket Nagy Feró mind elmesélhet majd az egyszeri és megismételhetetlen emlékkoncertjén tavasszal.
Szerencsére azonban nem kell addig várniuk a kíváncsiskodóknak, néhány történetet előre elmesélt: például, hogy
a színpadon igazoltatták a rendőrök, különösen akkor, ha a Jerikó című számukat énekelték,
amely így kezdődik: „Támadás! Egy, kettő, három!" – amint ez elhangzott a rendőrök egyből fent voltak a színpadon. "Elhangzott, hogy Támadás, és máris a színpadon voltak a rendőrök" - mesélte a Ripostnak Feró, akiről még azt is terjesztették, hogy kiscsibéket darál a műsorában. Természetesen ez sem volt igaz, de sokan elhitték, és sokszor kellett miatta magyarázkodnia. "A rezsim ellensége voltam, még 1988-ban is csak egy magánkiadó adta ki a dalainkat" - árulta el a zenész.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.