Fotókon Rózsa György volt feleségei
![](https://cdn.life.hu/2023/12/g5USS4490QU8zv7BOKjdbA36Ob2thR3t6WeRrnhFQM8/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzYyZDE2YTQ2M2YwNDQ1ODBiMjIwYzU5M2MyYWU2Y2Nk.jpg)
Rózsa György a Story magazin adott exkluzív interjút, amelyben korábbi házasságairól mesélt. A tévés fotókat is mutatott volt feleségeiről: mindannyian gyönyörűek voltak.
„Az első házasságom kissé meggondolatlannak bizonyult. Zsuzsival előtte nem eléggé ismertük meg egymást. A második feleségem, Gabi az akkori idők legfiatalabb tévébemondója volt. Szerelem első látásra. Gabi azonban nem bírta el a sikerei súlyát, és elváltunk. A harmadik, Éva volt a legcsodálatosabb. A tornászvilágban mindenütt ismerték különleges hajlékonyságáról, szépségéről" – árulta el.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.