Demcsák Zsuzsa a közösségi oldalán reagált az ékszerlopási ügyére
![](https://cdn.life.hu/2023/12/o4cg1O2AQTAfoWAiJvVqwe3hERIdMNiC0zmIdzWv0tk/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2Q2YzhmNzU5ZjQzOTQ1MTc5ODVkMTEwZWM0NWRmZGZl.jpg)
Mint arról már beszámoltunk, szerdán rendőrök jártak Demcsák Zsuzsa házánál, a tévésnek ugyanis nyomtalanul eltűntek az ékszerei. Egyelőre nem lehet többet tudni az esetről, csupán annyit, hogy a helyszínelés két órán át tartott.
A sztáranyuka most közösségi oldalára posztolt egy közös fotót a gyermekeivel és egyúttal reagált a lopási ügyre is.
„Az életünkben tárgyak tűnhetnek el, kifosztva érezhetjük magunkat. Valójában minden, ami fontos, az nem vehető el tőlünk. #gyerekeim #családom #férjem” – írta a képhez.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.