Kovács Patrícia is figyelmeztet: mindenki fokozottan figyeljen a kutyákra
![](https://cdn.life.hu/2023/12/brMcsGBMIktScH3VyFWY1bUcI6IOjPz95UeRI6j00HY/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzE1ODJiZjA1YzJhZjQ0NDM5NWIzODBiODNiZGU1NmEw.jpg)
Az augusztus 20-i nemzeti ünnep sok helyen tűzijátékkal zárul. Ami azonban sok embernek élvezet, a kutyák számára inkább rémisztő. A erőteljes hanghatásoktól megijednek az ebek, ezért ilyenkor fokozottan kell figyelni arra, hogy ne tudjanak kiszökni. Erre figyelmeztet Kovács Patrícia is, hiszen neki is van négylábú társa, aki szintén nem szívleli a zajokat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.