Kanye West sokkos állapotban van: 20 millió dollárt bukott a Grammy-mutatványán

Bianca Censori és Kanye West
Getty Images - Axelle/Bauer-Griffin
ingerküszöb japán kultúra Kanye West Grammy-díj Bianca Censori
Rosszul ítélte meg a japánok toleranciaszintjét Kanye West, nem hitte volna, hogy ilyen „alacsonyan” van az ingerküszöbük. A rapper tokiói koncertjének lemondásával 20 millió dollárt bukott.

Tokiói források szerint Kanye West 20 millió dolláros szerződést bukott egy japán koncert lemondásával a Grammy-gálán bemutatott vitatott performansza miatt. West májusban két koncertre írt alá a Tokyo Dome-ban, de a vasárnap esti Grammy vörös szőnyegén feleségével, Bianca Censorival közös meztelen mutatványa után a befektetők megijedtek.

Bianca Censori, Kanye West Grammy 2025
Kiverte a biztosítékot a japánoknál Kanye West és Bianca Cansori jelenete
Forrás: AFP/Life.hu

Japánban hátborzongatónak tartják Kanye West felesége, Bianca Censori pucér jelenetét

Egy forrás így nyilatkozott: „Kanye minden lehetőséget kihasznál, ami csak adódik. A mutatvány hihetetlenül tényleg ízléstelen volt, amit Japánban hátborzongatónak tartanak”.

Hozzátette: „Japánban a nők jogaival kapcsolatban éppen egyfajta kulturális ébredés zajlik, a MeToo mozgalom nagyon erős itt. Amit ő tett, azt a kényszerítés aktusának tekintik, ami teljesen elfogadhatatlan. Kulturálisan teljesen félreértette Japánt”.

Ez azért sajnálatos, mert az elmúlt év nagy részében egy tokiói szállodában élt.

Westet vasárnap este látták, amint parancsokat osztogat Censorinak, a 30 éves, diplomás építészmérnöknek. Egy szájról olvasó, Nicola Hickling szerint azt mondta Censorinak, aki fekete szőrmekabátot viselt egy hálós együttes fölött, alsónemű nélkül: „Itt az ideje, hogy jelenetet rendezz!”.

Egy másik forrás így nyilatkozott: „A japán befektetők, akik támogatják a koncerteket, rendkívül feldúltak emiatt. Nagyon valószínű, hogy visszavonják a koncertek finanszírozását. Nagyon rosszul ítélte meg a japán emberek toleranciáját az ilyen jelenetekkel szemben. Egyszerűen már nem látják szívesen. Ez nagy csapás lesz számára, mert már körülbelül egy éve él Japánban, szinte életvitelszerűen, és azt hiszem, erre a reakcióra nem számított”.

 

 

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket a LIFE Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.