Kulcsár Edina gyászol
![](https://cdn.life.hu/2023/12/RGeMDtc3YZN2DApOBiymQR-AGWqZYOT1yxT7Vg5ioXs/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzQyOTk0NGM3YjI0YTRhNjI5YWM4ODIzY2Q2NGM3N2Zi.jpg)
El kellett altatni Kulcsár Edina cicáját, aki nagyon súlyos betegségben szenvedett.
Az élet sokszor nem igazságos velünk, adott esetben most én érzem, hogy nem az velem! Ma délelőtt el kellett altatni a cicámat, és borzalmas érzés volt látni! Sajnos kiderült, hogy veseelégtelensége van, így azt választottam, ami a legjobb neki! Az élet megy tovább, csak nagyon nehéz elfelejteni a szeretteinket, mert számomra az állatok is családtagok! - írta szomorúan Facebookján.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.