Vilmos herceggel az élen 70 ezren énekelték a francia himnuszt a Wembley-ben
![](https://cdn.life.hu/2023/12/1NO72fH9ZaVtVVk0gXjm6Kd0-IqJ7A_TYWdXBadwFKU/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzQ2NjY1ZmJjZDFlMjQwOTRhNGFhNWE0ZDM0YmNlYTI0.jpg)
Még Vilmos herceg is részt vett azon a baráti mérkőzésen, melyen az angol és a francia nemzeti válogatott mérte össze tudását a Wembley-stadionban. A párizsi merényletek a szurkolókat is megrázták: együttérzésük kifejezéseként az egész stadion francia színekben pompázott és 70 ezren énekelték egy emberként a francia himnuszt, a Marseillaise-t. Megható videó!
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.