Ebben az országrészben örülhetnek a havazás szerelmesei - Erre számíts a hétvégén
![](https://cdn.life.hu/2023/12/dtY5ql2Dnuq-1-clWlZLdOrwR9vt3iKcbrgNTtXr3z4/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50LzhmMzM1OGE0Y2EwYTQwNzQ4OTk1Y2E0ODNhMDgwZjI1.jpg)
Szombat
Erősen felhős vagy borult lesz az ég. Eleinte elszórtan lehet szitálás vagy hószállingózás, délután aztán dél, délkelet felől többfelé lehet vegyes halmazállapotú csapadék. Az északkeleti szél megélénkül. 0 és +5 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap
Délkelet felől újabb csapadéktömb érkezik. Délelőtt többfelé várható csapadék: a Dunántúlon inkább havazás, máshol vegyesen lehet eső, havas eső, hó. Délután kelet, délkelet felől csökken a felhőzet. +3 fok körüli értékeket mérhetünk. Élénk marad az északkeleti szél - írja a Köpönyeg.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.