Megoldódni látszik Hosszú Katinka ügye: Elégedett vajon a sportoló?
![](https://cdn.life.hu/2023/12/wTOho6jtzvGmpXhPI5x2ozFRQN4tJcFJX60VsNGC-X8/fill/1347/758/no/1/aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50L2IwYjVhZmYyZjNjNjRjYjM4ZGUyNDJmNTBjOWJiNTk4.jpg)
A Magyar Olimpia Bizottság felügyeli majd Hosszú Katinka olimpiai felkészülését - olvasható a Népszava ma megjelent cikkében. Borkai Zsolt, a MOB elnöke még a Kisalföldnek adott nyilatkozatában beszélt arról, hogy mindent meg fognak tenni, hogy a sportoló a lehető legjobban fel tudjon készülni a versenyekre.
"Az úszószövetség foglalkozzon a saját dolgával, Katinka meg versenyezzen" - mondta el a Népszavának Szabó Bence MOB-főtitkár. Az úszó év elején azzal állt a nyilvánosság elé, hogy a szövetség nem biztosítja a felkészüléséhez szükséges feltételeket. Szerinte ez azért van, mert a szervezet jelenlegi vezetői elégedettek azzal, ahogy most működnek a dolgok, hiszen egyelőre jönnek az eredmények, holott fejlődni kellene, hogy össze ne dőljön a rendszer.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.