Egy edzőteremben a fogyni vágyók edzéstervéből nem hiányozhat a kardiómozgás, ám ezt egy alapos állapotfelmérést követően bátran végezhetjük otthon is. A hatás elérése érdekében heti 3-4 alkalommal minimum be kell iktatni egy 20–30 perces kardióedzést. Azonban fontos, hogy fokozatosan kezdjünk bele, először csak kisebb ellenállással.
Mit ad a kardió a fogyáson és némi tónusosságon kívül?
A kardióedzés tehát rövid- és hosszú távon nagyobb önbizalmat, hatékonyabb munkavégzést, jobb szexuális életet, kreatívabb és energiában gazdagabb szabadidőt, pihentetőbb alvást és jobb közérzetet nyújt.
Szobakerékpár
Ez az egyik legnépszerűbb otthoni kardiógép, mivel kis helyet foglal el, és még a szomszédokat sem zavarja. Kerékpározni remek dolog, szépen formálja a vádlit, a combot és a farizmokat.
Futópad
Ez a gép kétféle mozgásformára is használható: futásra és gyaloglásra. Sőt, a legtöbb esetben még a dőlésszöge is állítható, így gyakorlatilag a végsőkig nehezíthető a „terep".
Elliptikus tréner
Ez a gép egyszerre képes a felső- és alsótestet megdolgoztatni, ugyanakkor a kapaszkodókat elengedve egyszerűen növelhető az alsó részre jutó ellenállás. A futópaddal, illetve a kerékpárral szemben ezt a térdproblémákkal küzdők is bátran használhatják.
Evezőpad
Ez a gép kiválóan átmozgatja az egész testet: a láb-, derék-, hát-, váll-, mell- és karizmokat. Több változata is ismert az ellenállás típusától függően, de a használata mindnek egyszerű.
Taposógép
Ezt elsősorban a hölgyek kedvelik, mert a far-, illetve a lábizmokat dolgoztatja meg. Mivel van állványos és állvány nélküli változata is, így könnyen elfér egy kisebb lakásban is.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.